• Најдобра услуга за тебе
  Ти треба превоз?
  ИЗБЕРИ ГО ТВОЕТО
  УДОБНО ВОЗИЛО
  Најдобар начин за добивање превоз!
 • Најдобра понуда за тебе
  Сакаш да возиш?
  ИЗБЕРИ ГО ТВОЕТО
  УДОБНО ВОЗИЛО
  Започни да возиш и заработи преку TaxiHub!
car-item

Зошто треба да не избереш нас?

Некои од услугите што ги нудиме

Превоз за сечиј џеб

Од Седан и Сув до луксузни автомобили за специјални прилики, TaxiHub располага со возила што ќе одговараат на сечиј џеб.

Брза Наплата

Сега вози се безготовински и патувај лесно до твојата дестинација. Додај ја твојата кредитна картичка за да уживаш во брзите плаќања..

Возило за забава

Репродуцирај музика, гледај видеа и многу повеќе! И секако, сега може да се поврзеш преку нашиот бесплатен WiFi.

Безбедно и сигурно возење

Верифицирани возачи, копче за предупредување на итни случаи и следење на возењето во живо се само дел од карактеристиките.

Што ќе добиеш од TaxiHub?

2

Организирани Возила

39

Задоволни Корисници

45

Возачи

Твој водич низ градот

Нашата Бесплатна Мобилна Апликација

Симни ја TaxiHub апликацијата преку Google Play или App Store и стигни до твојата дестинација со еден допир

mobile